Trwa ładowanie proszę czekać ...

NOWOŚĆ - HUROM ALPHA

5 listopada 2016

Hurom

Jeśli na rynku telefonów największym producentem innowacji jest firma Apple to bez wątpienia w zakresie wyciskarek taką wiodącą marką będzie Hurom. Firma od 40 lat prowadzi badania, których celem jest zmiana życia i poprawa zdrowia ludzi. Efektem pracy tej firmy są wprowadzane regularnie udoskonalenia sprzętów. Ulepszany jest produkt a co za tym idzie ulepszana będzie również jakość soku jaki będzie można uzyskać. Klienci decydujący się na tą markę będą zadowoleni z tego co zostało przygotowane.

Hurom Alpha

Można się zastanowić czym będzie w stanie nas teraz zaskoczyć marka, skoro urządzenie Hurom HW Pro było praktycznie pod każdym względem doskonałe. Czy po krótkim okresie czasu można się spodziewać jeszcze lepsze urządzenia niż to przeznaczone do profesjonalnej gastronomii?

Okazuje się, że dążenie do doskonałości nie ma ograniczeń. Końcówka roku 2016 w wykonaniu firmy Hurom może być ciekawa i może się pojawić na rynku naprawdę świetny sprzęt. chodzi oczywiście o wyciskarkę całkowitą o nowej nazwie Alpha. Nieprzypadkowe jest tutaj nawiązanie do pierwszej litery greckiego alfabetu.

Ma to sugerować, że w tym przypadku tak naprawdę mamy do czynienia z produktem idealnym, jednym w swoim rodzaju przeznaczonym dla wymagającego klienta. Jak to więc tak dokładnie wygląda?

Czy będzie to sprzęt dla wybrańców czy może takie urządzenie, które w założeniu firmy ma być numerem jeden w sprzedaży i pojawi się w każdym domu?

Trudno powiedzieć jak sytuacja będzie wyglądać, prawdopodobnie najwięcej dowiemy się po premierze urządzenia, gdy zaczną spływać pierwsze recenzje.

Zdrowe napoje

Wyciskarka do soków

Nowa generacja wyciskarek powstaje w oparciu o tą samą technologię, która pojawiła się w urządzeniu Hurom HW Pro. Tym samym producent dba o kontynuację, ale stara się zapowiedzieć nam większą ilość różnych akcesoriów i dodatków, a także większa wydajność sprzętu. Chodzi również o to, by ten pozyskiwany sok okazywał się bardziej klarowny przy mniejszej ilości piany. Zmiany jakie mają być zauważalne dotyczyć będą również estetyki urządzenia. Tuba wsadowa przeźroczysta będzie przygotowana w ciekawy estetycznie sposób, a jednocześnie ma ułatwiać prace i sprawi, że wyciskanie będzie możliwe bez trudnego upychania.

Całość wygląda doskonale i na pewno ten element także dla kupujących będzie miał znaczenie. Urządzenie jest miłe dla oka. Dodatkowo producent zapewnia nas również, że urządzenie będzie przygotowane w taki sposób, że jego czyszczenie będzie łatwiejsze, podobnie jak montaż. Dlatego miłośnicy świeżych soków już mogą myśleć o tym sprzęcie.