Trwa ładowanie proszę czekać ...

O wyciskarkach Hurom część druga

28 sierpnia 2016

Wyciskarki Hurom premium Koreański producent ma do zaoferowania obecnie wiele modeli wyciskarek do soków.

Wszystkie łączą wspólne cechy: nowoczesny wygląd, niezawodnie działający mechanizm wolnoobrotowy oraz mocna i stabilna konstrukcja. Do modeli wyjątkowo cenionych przez klientów należą wyciskarki premium sygnowane symbolem 2G. Nie ma większych różnic pomiędzy modelami HG 2G, HF 2G i HH 2G. Mają one jedynie inne obudowy.

Jeśli jednak porównamy je z wciąż obecnymi na rynku i chętnie kupowanymi przez klientów modelami HG, HF, czy HH to okaże się, że te z serii 2G są od nich jeszcze wydajniejsze. W porównaniu ze starszymi modelami wydajność została zwiększona aż o trzydzieści procent. W najnowszych modelach dopracowana także konstrukcję sit. Zdecydowano się na zastosowanie specjalnych blokad, dzięki którym sok z owoców lub warzyw jest wyciskany jeszcze bardziej dokładnie. Wszystkie urządzenia z serii 2G mają bardzo nowoczesne wałki ślimakowe; dzięki nim sok ma niezwykle bogaty smak i aromat.

Jak działają wyciskarki Hurom?

Wyciskarki Hurom (http://sklep.puregreen.pl/huromotrzymały nowoczesne silniki działające z wyjątkowo niską prędkością. W ciągu jednej minuty silnik wykonuje zaledwie czterdzieści obrotów, ale dzięki temu sok uzyskanych z nich jest wyjątkowo wysokiej jakości. Warto podkreślić, że wyciskarki obsługuje się bardzo prosto. Urządzenie uruchamia się jednym guzikiem. Po zakończeniu pracy urządzenia sok pozostaje w jego wnętrzu. Aby go wydobyć trzeba otworzyć zaworek niekapek. Pozostałości owoców i warzyw gromadzone są w oddzielnych pojemnikach. Dzięki temu wyciskarki Hurom są wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości.

Dlaczego warto kupić wyciskarki Hurom?

Wolnoobrotowe wyciskarki do soków marki Hurom mają bardzo wiele zalet. Mają oryginalny design, pracują bardzo wydajnie, a do tego niezwykle cicho. Kupują je inwestujemy w zdrowie całej swojej rodziny. Jesteśmy bowiem pewni, że w sokach, które sami przygotowaliśmy w wyciskarkach Hurom nie będzie sztucznych barwników, konserwantów ani nadmiernej ilości cukru. Będą one za to skarbnicą witamin, enzymów i składników mineralnych.

Wyciskarki klasy premium marki Hurom są w stanie sprostać wymaganiom użytkowników o największych wymaganiach. Inwestycja w zakup tych urządzeń to jednocześnie inwestycja w zdrowie. Tylko dzięki nim będziemy się cieszyć smakiem niezwykle zdrowych naturalnych soków.