Trwa ładowanie proszę czekać ...

Czy możliwe jest, aby wyciskanie soku było jeszcze bardziej efektywne i przyjemne?

28 sierpnia 2016

Jeśli wybierzemy wyciskarki marki Hurom to odpowiedź może być tylko jedna: tak.

W produkcji wyciskarek firma Hurom od lat jest światowym liderem. Obecna na rynku od roku 1974 przez te wszystkie lata wiele wysiłku wkładało w to, aby kolejne modele wyciskarek były coraz bardziej wydajne, coraz efektywniejsze, po prostu coraz lepsze. Dzięki nieustannym wysiłkom Hurom wypuścił na rynek kilkanaście coraz lepszych wyciskarek do soków.

Kilka słów o wyciskarce Hurom HH SERIES HU 700

Podobnie do poprzednich modeli, także w tej wykorzystana została technologią wolnego wyciskania. Wolno pracująca wyciskarka niemal w ogóle nie emituje hałasu. Trudno w to uwierzyć, ale jakość soku z niej przewyższa ten, który można było otrzymać w starszych modelach. Niezależnie jednak od modelu wyciskarki, z każdego otrzymujemy sok, który w porównaniu z sokami wyciskanymi innymi urządzeniami ma o wiele więcej witamin, składników mineralnych i enzymów. (http://sklep.puregreen.pl/hurom)

Jakie ma zalety wyciskarka Hurom HU700?

Przede wszystkim wyciska ona sok niezwykle dokładnie. Po zakończeniu procesu wyciskania pozostała pulpa jest praktycznie sucha, czyli soku jest o wiele więcej. Soki z niej są bardzo bogate w enzymy i inne składniki odżywcze. Elementy, które bezpośrednio stykają się z owocami i warzywami są wykonane z materiałów, które nie zawierają BPA. W porównaniu z poprzednimi modelami wyciskarkę łatwiej można zarówno zmontować, jak i rozebrać. Kupując ten model wyciskarki uzyskamy sok z takich produktów jak: zielone liście, trawy, zioła, czy czerwone buraczki.

Model HU700 otrzymał większą misę (ma pojemność 0,5 l) i korek niekapek. Dzięki niemu możemy łatwo mieszać soki. Montaż wyciskarki ułatwiają umieszczone na sicie i misie strzałki. Te, które są umieszczone na pokrywie misy sprawiają, że z jej montażem poradzą sobie wszyscy. Na sicie wyciskarki zostały zamontowane nowe, silikonowe szczotki. Dzięki nim sok z wyciskarki Hurom HU700 jest o wiele bardziej klarowny niż ten z innych modeli. Soki z modelu HU700 zawierają właściwy poziom miąższu, który zalecany jest w przypadku stosowania sokoterapii.

Hurom HU700 umożliwia nie tylko przygotowanie czystych soków, ale także koktajli owocowych i bazy do zup warzywnych typu krem.