Trwa ładowanie proszę czekać ...

WYCISKARKA DO SOKÓW - dlaczego lepsza od sokowirówki, jaka najlepsza i czym się kierować przy zakupie cz II

28 sierpnia 2016

Obecnie jesteśmy coraz bardziej świadomi. W efekcie producenci stają przed ogromnym wyzwaniem, aby sprostać oczekiwaniom stawianym przez klientów. W efekcie na rynku znaleźć można coraz więcej naprawdę dobrych produktów. Wszystkie nowsze wyciskarki do soków to modele raczej pionowe. Największą ich zaletą jest lepsza praca, która wynika z wymuszonej pozycji.

Wyciskarka pracuje zgodnie z zasadami grawitacji. Do tego takie urządzenie znajduje o wiele mniej miejsca w kuchni. Dlatego to właśnie wyciskarki pionowe zasługują na uwagę miłośników świeżo wyciskanych soków. (http://sklep.puregreen.pl/huromWyciskarki pionowe charakteryzują się na ogół większą złożonością. Częściej również mają o wiele więcej funkcji niż tylko możliwość wyciśnięcia soku z owoców oraz warzyw. Zalicza się do nich na przykład homogenizacja oraz drylownica. 

Kuvings 998 to wyciskarka, którą sprzedający zachwalają jako model najbardziej solidny, którego silnik ma największą moc spośród wszystkich urządzeń tego rodzaju dostępnych dzisiaj na rynku. Sprzedawcy podkreślają, że skorzystanie z tego modelu nie wymaga również krojenia owoców czy warzyw na mniejsze kawałki zanim zostaną wrzucone do urządzenia.

Jakie są opinie użytkowników?

Moc silnika jest oczywiście cechą, która ma znaczenie. Trzeba jednak pamiętać, że nie tylko. Decydując się na wrzucenie kilku marchewek naraz, musimy liczyć się z większym obciążeniem sprzętu. W efekcie sok nie wyjdzie nam taki, jaki powinien. Mogą znaleźć się w nim na przykład drobiny, które nie wszystkim odpowiadają. Z tego powodu zdecydowana większość modeli wyciskarek wyposażona jest w specjalnie zwężoną szyjkę ku górze. Chroni ona przed wpychaniem na siłę dużej ilości warzyw czy owoców.

Cooksense Hyundai HD to model, który wizualnie może podobać się dość średnio. Spełnia jednak opisane wyżej kryteria. Dodatkowo posiada przystawkę, która przeznaczona jest do homogenizacji, czyli mielenia. Niewątpliwym plusem tego modeli jest bardzo cicha praca, która zwiększa komfort użytkowania.

Hurom HU-500 to model, który zmienia mnóstwo pochlebnych opinii. Na ten model – jego silnik oraz pozostałe elementy – producent zapewnia aż dziesięć lat gwarancji. Bez trudu można również dokupić dodatkowe części wówczas, gdy gwarancja na urządzenie już się skończy.